0%
فیدبک مثبت

شرکت پیدایش نو آوای هنر هفتم

تیزر صنعتی خط تولید کارخانه سوپرکولا

  • شرکت سوپرکولا درسال ۱۳۸۳ در شهر هرات افغانستان تاسیس و آغاز به فعالیت نموده است شرکت سوپرکولا ازآغاز تاسیس تا اکنون دست آورد های ومؤفقیت های زیادی رابدست آورده و توانسته جایگاه عالی را در بین مردم ومشتریانش بدست آورد‌ .کلیپ ویدیو صنعتی سوپرکولا بهره گیری اهداف عالی این شرکت است.

این شرکت در راستای نیل به اهداف عالی خود و با بهره گیری از پرسنل مجرب و سخت کوش ومدیریت موفق خود توانسته است گامهای بلندی را در زمینه تولید انواع نوشابه ها وآبمیوه ها وهمین طور آبمعدنی بر دارد. این کمپانی همچنین موفق به اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی کنترل کیفیت شده است . حال با موفقیت روز افزون این تیزر صنعتی  کارخانه سوپرکولا توسط شرکت پیداش نو طراحی و تولید گردید.

رویکرد ما ایجاد اثرهای ماندگار و خلاقانه است. ما در زمان مناسب تبلیغ درست را به مخاطبان هدفمند نشان می دهیم. خلاقیت  در طرحهای پیدایش نو دیده می شود. این خلاقیت هم می تواند در طرح باشد هم در پیام تبلیغاتی. ما هیچ وقت به دنبال ایجاد یک اثر به صرف انجام دادن کار نیستیم و سعی می کنیم هر طرح و ایده ای از ما داستان ها و دلیل هایی شنیدنی داشته باشند. اکنون شرکت سینمایی پیدایش نو هر روز در حال بهتر شدن هست. به چیزی که الان هستیم راضی نیستیم و همیشه سعی می کنیم از روز قبلمان بهتر باشیم. ما یک تیم ایده آل گرا هستیم و می خواهیم بهترین نمونه کارهای ممکن را برای مشتریانمان تولید کنیم. هدیه ما به مشتریانمان یک تجربه بی نظیر و عالی ازپیدایش نو آوای هنرهفتم  است.

شرکت پیدایش نو آوای هنر هفتم

شرکت پیدایش نو آوای هنر هفتم از بهترین نفرات در هر حوزه کاری تشکیل شده است. تجربه اصل مهم پیروزی در تمامی مراحل تیزرهای تبلیغاتی است. بلکه از ایجاد یک اثر بسیار خاص شروع شده و تا القای صحیح و بموقع آن به مخاطب ادامه دارد. در این مسیر هر برندی که قصد متفاوت دیده شدن دارد می تواند با ما شروع به همکاری کند.

چشم انداز پیدایش نو آوای هنر هفتم

ما به دنبال آینده ای متفاوت برای برند هایی هستیم که با ما همکاری می کنند. تفاوت از نحوه نمایش تا لحن و صدای برند و طراحی در پیام های تبلیغاتی است. تفکر ما پیشرفت های کوچکی است که می توانیم نسبت به دیروزمان داشته باشیم. تمامی برنامه ریزی هایی که پیدایش نو آوای هنر هفتم انجام می دهد در راستای موفقیت برند مشتریانش است. پیدایش نو آوای هنر هفتم قصد دارد فرهنگ متفاوت خود را در زمینه ی تبلیغات و انتقال پیام های تبلیغاتی ایجاد نماید. فرهنگی که می تواند کلید موفقیت بسیاری از برندهای تبلیغاتی باشد. ما برای تحقق رویاهای موفقیت یک برند خود را آماده کرده ایم.

پروژه های تبلیغاتی صنعتی

تیزر تبلیغاتی یخچال فریزر الماس

تیزر  تبلیغاتی یخچال فریزر الماس

تیزر تبلیغاتی آب اناررویال

تیزر  صنعتی  کارخانه آب انار رویال

تیزر  صنعتی  کارخانه شانا

تیزر  صنعتی  کارخانه شانا

تیزر صنعتی نوشابه پامیر کولا

خط تولیدکارخانجات پامیر کولا

تیزر تبلیغاتی آلوئه ورا
تیزر  صنعتی  کارخانه آب انار رویال
فهرست
×

Powered by WhatsApp Chat

× 7artco.ir